Korting Nederlands Centrum Voor Handwerken

Nederlands Centrum Voor Handwerken korting 2012

De activiteiten en collectie van het Nederlands Centrum Voor Handwerken in Breda is sinds 2009 overgenomen voor Museum 'De Kantfabriek'. In dit museum was een grote collectie aan handwerk te zien en waren er verschillende cursussen te volgen. Dit alles is dus nu mogelijk in 'De Kantfabriek'. Kijk voor meer informatie op de website van Nederlands Centrum Voor Handwerken

Tags: Dagje uit Breda, Dagje uit Noord-Brabant, Museum




Je kunt hieronder een reactie plaatsen.






Reactie

Er zijn 3 reacties

  • Reactie van MB
    Geplaatst op 06-02-2012 om 14:12 Reageer op deze reactie

    Ik ben al een tijd opzoek naar een breipatroon van een kerstengel Die van de hobbydoos is zo grof Heeft iemand daar een patroon van ?

  • Reactie van aafke schots
    Geplaatst op 18-10-2010 om 13:20 Reageer op deze reactie

    ik ben na een aantal jaren weer aan het borduren
    ben bezig om mijn letterlap design no 39-9440 af te maken maar kom nu garen tekort dmc no 931
    ik hoop dat jullie mij hier nog aan kunnen helpen anders heb ik een probleem
    bijvoorbaat mijn hartelijke dank
    aafke schots

    • Reactie van eindredactie
      Geplaatst op 19-10-2010 om 15:36 Reageer op deze reactie

      Beste,

      Je stelde je vraag op de website Uitmetkorting.nl. Wij zijn een onafhankelijke website en wij verzamelen kortingen en informatie. Wij dus niet van het museum zelf. Met je vraag kan je het beste terecht bij NCH @kantfabriek.nl.

      Groeten Redactie