
De Apenheul opent haar deuren voor een keer ook op een zaterdagavond. Zo hebben bezoekers de kans te ontdekken wat de apen in hun ‘vrije tijd’ doen. Welke apen kruipen gelijk hun nest in na sluitingstijd en welke houden wel van een latertje op de zaterdag? Ontdek het allemaal op deze bijzondere zomeravond en laat je begeleiden langs de diverse apensoorten.
Verschillende apen-experts staan deze avond klaar om je meer te leren over de apen. Zo vertellen de verzorgers van de mensapen je graag meer over hun bijzondere ervaringen met deze dieren. Geniet van de passie waarmee deze mensen hun verhaal doen, de apen lijken soms als hun eigen kinderen! De Zwitserse onderzoeker Martin Amrein vertelt over zijn onderzoek bij de orang oetans van de Apenheul. Deze avond leer je dus meer over de dieren dan tijdens een gemiddeld bezoekje aan de dierentuin.
Uiteraard kom je in eerste plaats naar de Apenheul om plezier te maken. Ontdek daarom samen met ‘Apenmanager’ Patrick van Veen welke soort aap in jouw schuilt. Ben je net zo lenig als een orang oetan, of net zo slim als een chimpansee? Deze avond breng je natuurlijk ook een bezoekje aan de vele baby-aapjes die de afgelopen tijd zijn geboren. De Apenheul heeft net de gorillababyboom gehad, nu volgt er een ware doodshoofdapen babyboom. Al hoor je ze uiteraard niet klagen, de medewerkers zijn steeds weer apetrots en blij met al deze ‘nieuwe’ aapjes.
Tip: Van plan deze zomeravond te bezoeken? Vraag dan hier je Apenheul kortingsbon aan en profiteer van leuke kortingen!
Tags:
Dierentuin nieuws
Je kunt hieronder een reactie plaatsen.