Bobbejaanland beleeft succesvol begin Halloween Holidays

Bobbejaanland beleeft succesvol begin Halloween Holidays

Lees hier het nieuws en ontvang korting op Bobbejaanland

Afgelopen weekend zijn de Halloween Holidays van start gegaan in Bobbejaanland. Het was zeker griezelen met heksen, weerwolven, zombies en vampieren. Het park is omgetoverd tot een ware spookstad en je komt voortdurend griezelige figuren tegen. Het hoogtepunt van deze Halloween is de nieuwe VAMPires! theatershow.

De nieuwe 4D show staat bol van illusie, dans en muziek. De ster op het podium is Sittah Koene, de drievoudig wereldkampioene in stage illusions. Samen met 9 acteurs-dansers geeft ze in 30 minuten een spetterende show weg op de ritmes van bijpassende muziek. Vooral de 4D effecten zorgen ervoor dat je gedurende de hele show op het puntje van je stoel komt te zitten. Er is al gesproken over een show van wereldklasse.

De show is geschikt voor de hele familie, ondanks het feit dat het verhaal over vampieren gaat. Met behulp van water, vuur, rook en wind wordt de show mysterieus, donker, spannend en zelfs een beetje sexy. Wanneer je na de show weer in het park zelf rondloopt blijf je in de sfeer van VAMPires! hangen. Dankzij de vampieren en andere figuren lijkt de show hier levensecht geworden.

Tip: Durf jij het aan deze spookstad te bezoeken en de show bij te wonen? Haal dan hier je Bobbejaanland kaartje en kom met zijn tweeën voor de prijs van een!


Tags:
, , ,



Je kunt hieronder een reactie plaatsen.






Reactie