
Lees hier het nieuws en neem met korting de Stoomtram Hoorn Medemblik.
Zaterdag is het eindelijk zover. Na een jaar lang wachten is Sinterklaas weer terug in het land. Het duurde even, maar vanaf die dag zal de goedheiligman weer overal opduiken. De grote intocht vindt dit jaar plaats in Dordrecht, aanmeren doet de Pakjesboot echter ook in Medemblik. Wil jij daar bij zijn? Pak dan de stoomtram van Hoorn naar Medemblik en beleef het zelf.
De Stroomtram vanaf Hoorn brengt je er graag naar toe en zorg ervoor dat je onderweg niets tekort komt. Geniet van warme chocolademelk, heerlijke koeken en zoveel pepernoten als je op kan. Uiteraard zit je niet alleen in de trein want er zijn meerdere Zwarte Pieter aan boord van de tram. En zit de trein te vol met andere kinderen die naar Sinterklaas willen? Dan is dat geen enkel probleem. De stoomtram vertrekt namelijk meerdere keren waardoor er altijd een plekje vrij is voor jou.
Op bestemming in Medemblik aangekomen wacht Sinterklaas jou en je hele familie op. Samen met de andere mensen uit de trein mag je vervolgens echt rondkijken in de Pakjesboot. Sinterklaas laat daar zien wat hij de hele dag doet en heeft misschien zelfs een cadeautje over. Om het echte Sinterklaas-gevoel te ervaren maakt de boot uiteraard ook een tochtje in de omgeving. Trommel dus snel de hele familie op en boek jouw eigen plek in de Sinterklaas-stoomtram naar de enige echte Pakjesboot.
Tags:
Sinterklaas, Stoomtram hoorn medemblik
Je kunt hieronder een reactie plaatsen.