Korting Reclame Klassiekers

Reclame Klassiekers korting 2012

Voor velen is reclame dat vervelende blok tussen spannende films, series en andere tv-programma's door waarin je even de tijd hebt om koffie te zetten of naar de wc te rennen. Maar reclame is veel, veel meer dan dat. En in de Reclame Klassiekers tentoonstelling in de Beurs van Berlage vind je ..lees verder


Direct naar:
Kaartjes
Arrangement
Openingstijden
Adres
Telefoonnummer
Reclame Klassiekers leuk?
Ontvang gratis email bij nieuwe Reclame Klassiekers korting:

Gratis of goedkoop naar Reclame Klassiekers?

Korting op Reclame Klassiekers kaarten

Overnachten in de buurt van Reclame Klassiekers

Hotels in de buurt van Reclame Klassiekers

Overige korting en aanbiedingen

Reclame Klassiekers

..een eerbetoon aan jaren van reclame maken. Want wat maakt reclame van nu maar ook vroeger zo interessant? Het feit dat ze een scherp beeld weergeven van de tijdsgeest. Het bestuderen van affiches van pakweg 30 jaar geleden zegt misschien meer over hoe het er toen in ons land aan toe ging dan welk geschiedenisboek dan ook. Onze aandacht voor gezondheid, onze liefde voor sport, belangstelling voor BN-ers, ons verlangen naar gezelligheid en onze hang naar zuinigheid - al deze thema's zie je terug in de reclames van weleer. En nog altijd, eigenlijk. Voor een interessant reisje down memory lane is deze tentoonstelling dus absoluut het bezoeken waard. En het belooft ook nog eens een visueel feestje te worden. Veel van de oude reclames zouden niet misstaan als poster op je eigen muur! Deze tentoonstelling is toegankelijk voor alle leeftijden en dus een perfect dagje uit voor het hele gezin. Tijdens de tentoonstelling worden er dagelijkse Happy Hour Colleges gegeven in het Beurscafe van de Beurs van Berlage, waar leerzame en inspirerende onderwerpen worden besproken door experts uit de reclamewereld. Kijk voor meer informatie op de website van Reclame Klassiekers

Adres
Beursplein 1
1012ZJ Amsterdam
Nederland

Telefoonnummer
0206625300
Reclame Klassiekers openingstijden
Reclame Klassiekers is geopend van 18 december 2010 t/m 27 februari 2011 tussen 11 en 5 uur.

Tags: Dagje uit Amsterdam, Dagje uit Noord-Holland, Museum




Je kunt hieronder een reactie plaatsen.






Reactie

Er zijn 3 reacties

  • Reactie van rob
    Geplaatst op 24-01-2011 om 09:55 Reageer op deze reactie

    Heb een paar keer geklikt op de spelletjes om gratis kaartjes te winnen. Alleen de koppeling die naar mijn mailadres is gestuurd is nooit aangekomen.

    • Reactie van eindredactie
      Geplaatst op 24-01-2011 om 11:03 Reageer op deze reactie

      Beste Rob,
      Het kan zijn dat de bevestigingsmail in je postvak voor ongewenste post terecht is gekomen. Kijk dus even in je spam postvak of je daar een mailtje vindt.
      Groeten Lisa