Korting Koningin Juliana Toren

Koningin Juliana Toren korting 2012

Beleef een geweldige, gezellige en spannende dag in Familiepretpark Koningin Juliana Toren in Apeldoorn. Met meer dan 60 attracties die door de mascotte Jul de Torenmuis zijn uitgezocht zul je je zeker niet vervelen. Alle attracties zijn gratis, dus je hoeft alleen maar een entreekaartje te betalen en je kunt zo vaak je wilt genieten van een ritje in de achtbaan of van het reuzenrad. Het pretpark Koningin Juliana Toren bestaat al sinds 1910, toen er een uitkijktoren werd gebouwd. Door de jaren heen kwamen er steeds meer attracties bij en tegenwoordig is het familiepretpark een groot attractiepark waar iedereen zich kan vermaken. Het park is vooral gericht op kinderen met attracties als de Dino Toer, Jul's Duikvlucht, de Jumbomolen en de kinderachtbaan, maar niemand is natuurlijk te oud voor een rondje in de Carrousel. Terwijl de kinderen zich vermaken in een van de vele attracties of op de trampoline kunnen de ouders op een van de terrasjes zitten. In het restaurant kan je heerlijk uitrusten onder het genot van een kopje koffie met een broodje of een lekkere pannenkoek of friet. Wil je regelmatig genieten van een dagje in Familiepretpark Koningin Juliana Toren? Dan kan je een abonnement nemen om zo kosten te besparen. Hiermee heb je onbeperkt toegang en krijg je ook nog eens korting op andere pretparken in Nederland. Ga naar de website van Koningin Juliana Toren of lees meer Koningin Juliana Toren informatie


Deel op Facebook/Twitter en win prijzen!
Ontvang gratis nieuwe Koningin Juliana Toren acties via email:

Gratis of goedkoop naar Koningin Juliana Toren?

Korting op Koningin Juliana Toren kaarten

Helaas, wij hebben op dit moment geen Koningin Juliana Toren kaartjes korting acties. Ontvang nieuwe Koningin Juliana Toren acties via email, meld je nu gratis aan! Of blijf op de hoogte van nieuwe Koningin Juliana Toren korting via Facebook of Twitter.

Bij Koningin Juliana Toren in de buurt overnachten

Hotels in de buurt van Koningin Juliana Toren Vakantieparken in de buurt van Koningin Juliana Toren

Overige korting en aanbiedingen

Koningin Juliana Toren

Adres
Amersfoortseweg 35
7313AC Apeldoorn
Nederland

055-3553265
Koningin Juliana Toren openingstijden
Koningin Juliana Toren is geopend van 4 april t/m 30 oktober 2011 tussen 10.00 en 17.00 uur. Ga naar Koningin Juliana Toren openingstijden voor uitgebreidere openingstijden.

Tags: Dagje uit Apeldoorn, Dagje uit Gelderland, Pretparken Gelderland, Pretpark

Reageer op “Korting Koningin Juliana Toren”

Je kunt hieronder een reactie plaatsen op “Korting Koningin Juliana Toren”.






Reactie

Er zijn 4 reacties op “Korting Koningin Juliana Toren”

  • “Korting Koningin Juliana Toren” reactie van klein
    Geplaatst op 11-09-2011 om 18:52 Reageer op deze reactie

    Zijn er dan geen Opa en Oma dag meer in Oktober.

  • “Korting Koningin Juliana Toren” reactie van mevr de heus
    Geplaatst op 07-08-2011 om 09:11 Reageer op deze reactie

    ik vind juliana toren erg duur je krijgt ook geen
    kortingen voor ouderen en opa en oma mogen ook
    niet meer gratis.jammer gaan we maar niet is te duur.

  • “Korting Koningin Juliana Toren” reactie van martin
    Geplaatst op 02-07-2011 om 19:12 Reageer op deze reactie

    ik vind het te deur julianatoren gr martin

  • “Korting Koningin Juliana Toren” reactie van douae
    Geplaatst op 17-05-2011 om 19:45 Reageer op deze reactie

    ik ben gek op koning juiana toren ik vind spookhuis leuk